Prekių pristatymas

PREKES PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

Mūsų įmonėje įsigytas prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje už transportavimo mokestį su siuntų pervežimo tarnyba. Pristatymo mokestis daugeliu atvejų sudaro 4.99EUR, tačiau nuo prekių svorio ir/arba nestandartinių pirkinių gabaritų gali nežymiai kisti.

Pristatymo terminas – 2-3 d.d.

Užsakymams iki 10 Eur taikomas administravimo mokestis - 4.99 Eur. Mokestis taikomas tik siuntoms.

Nemokamai prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėje-sandėlyje adresu Geležinio Vilko g. 99, Vilniuje;


Priimdami prekes iš siuntų tarnybos kurjerio ir pasirašydami prekių perdavimo-priėmimo dokumentą patvirtinate, kad gautos pakuotės yra tvarkingos būklės ir pristatytas visas prekių pakuočių kiekis.

Todėl atsiimdami prekes iš kurjerio turite patikrinti pristatytų prekių pakuočių būklę ir jų kiekį prieš pasirašydami kurjerio pateiktus prekių perdavimo-priėmimo dokumentus.

Pastebėję pakuočių kiekio trūkumą ar sugadintas pakuotes, prekių priėmimo metu turite tinkamai raštu nurodyti šiuos faktus kurjerio prekių perdavimo-priėmimo dokumentuose.

Tinkamai pažymėję prekių pakuočių pažeidimo ar trūkumo faktą siuntų tarnybos prekių perdavimo dokumentuose, turite teisę per 2 darbo dienas raštu kreiptis į mūsų įmonę dėl žalos atlyginimo.

Pirkėjui neatlikus aukščiau nurodytų veiksmų mūsų įmonė neatsako dėl prekių trūkumo ar sugadinimo, jei jie atsirado prekių pristatymo su siuntų tarnyba metu.